O sobie

Martin Mokwa urodził się i dorastał w Kolonii. W Niemczech studiował psychologię na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W Polsce ukończył studia menadżerskie, marketingowe i gospodarki nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami w Polsce, realizując usługi w zakresie doradztwa i pośrednictwa dla wielu zagranicznych firm.
Specjalizuje się w kwestiach związanych z energią odnawialną. Jest usługodawcą dla deweloperów i inwestorów mocy wytwórczych powstałych z odnawialnych źródeł energii. Swoje wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał także tworząc i zarządzając dużym klubem muzycznym na Śląsku. Był również pomysłodawcą i osobą odpowiedzialną za powstanie kilku portali internetowych o charakterze informacyjnym, podróżniczym i rozrywkowym.

Aktywnie uczestniczy w pracach Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej. Swoją działalność prowadzi w oparciu o jasne zasady współpracy, przy zachowaniu wysokich standardów obsługi. Biegle posługuje się trzema językami: polskim, niemieckim i angielskim. Zarówno w życiu zawodowym, jaki i prywatnym kieruje się świadomie wybranymi zasadami etyki i moralności. Jest miłośnikiem sportu i przyrody i kultury.

Kwalifikacje: 
  • Języki: Polski, Niemiecki, Angielski
  • Zarządzanie projektami zgodnie z PRINCE2
  • Licencja pośrednika na rynku nieruchomości
  • M-Quadrat jest parterem niemieckiej firmy konsultingowej Berendes & Partner - http://www.berendes.com
  • M-Quadrat jest aktywnym członkiem Polsko-Niemieckiej izby przemysłowo handlowej – AHK