Nieruchomości komercyjne

M-Quadrat jest firmą usługodawczą w zakresie pozyskiwania i obsługi nieruchomości komercyjnych na polskim rynku. Martin Mokwa jest licencjonowanym pośrednikiem (licencja nr 14181) na rynku nieruchomości w Polsce, ubezpieczonym od zawodowej odpowiedzialności cywilnej, zgodnie z wymaganiami ustawodawcy.

 

Pośrednictwo w zakresie nieruchomości komercyjnych

Zdobywanie nieruchomości komercyjne typu: Handlowe, logistyczne, hotelowe, biurowe, przemysłowe.

Doradztwo inwestycyjne

Doradztwo w projektach biznesowych na polskim rynku.
Przykładowy zakres usług:
Analizy lokalizacji, ocena otoczenia, weryfikacja możliwości finansowania i inne usługi w zakresie realizacji przedsięwzięć nieruchomościowych.

Akwizycja nieruchomości gruntowych pod inwestycje

Wsparcie przy poszukiwaniu i znalezieniu najlepszych gruntów pod planowaną działalność. Ponadregionalne i międzybranżowe znajomości i kontakty są wsparciem system pracy M-Quadrat.

Deweloperstwo projektów

Opracowywanie i przygotowanie projektów inwestycyjnych w zakresie nieruchomości komercyjnych. Usługi wspierają architekci, projektanci, pośrednicy i inni fachowcy z danych potrzebnych branż.

Pośrednictwo w zakresie usług finansowych

M-Quadrat współpracuje z renomowanymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce, którzy do każdego projektu mogą dostarczyć najlepszą z możliwych opcji finansowań.

Przejęcie zadań w zakresie biurokracji

M-Quadrat dysponuje szeregiem fachowców, które są wyspecjalizowani do realizacji poszczególnych zadań biurokratycznych w zakresie nieruchomości w Polsce.